TUSA Maska CEOS PRO

添加评论:
  • M-212QK/BK
  • 生产厂家: TUSA
  • 269.00 zł 255.00 zł

Maska z anty-refleksem i filtrem UV!

Maska TUSA Ceos Pro to unikalna, dwuszybowa konstrukcja oferująca doskonałą widoczność i komfort użytkowania. W wersji PRO postawiono na najwyższą jakość szkła, zawierającego powłokę anty-refleksyjną i odbijającą promienie UV. Maska TUSA Ceos Pro to unowocześniona wersja modelu TUSA Geminus M-28. Nowością jest wprowadzenie technologii FREEDOM z super-miękkim silikonem. Mocowanie paska zmieniono po to, by zmniejszyć ilość potrzebnego miejsca na schowanie maski. Górna krawędź uszczelki jest zaokrąglona dla doskonałej szczelności i komfortu. Maska idealnie przylega do twarzy nie pozostawiając odcisków.

Maska jest wyposażona w najnowsza i rewolucyjną technologią Freedom która zapewnia najwyższy stopień komfortu i dopasowania przy zapewnieniu maksymalnego pola widzenia. Maska Freedom oferuje jako pierwsza nową, innowacyjną technologię połączona z najwyższą jakością wykonania, konstrukcji i materiałów.

Poza samą technologią Freedom w masce znajduje się opatentowany system mocowania paska do maski Quick-Adjust M-211 oraz system klamry do paska 3-D Pasek. Jedna z technologii zastosowanych jest anatomiczny kształt kołnierza. W masce Freedom One PRO zastosowane zostały szkła wyposażone w anty-refleks oraz ochronę UV.

Technologia FREEDOM zapewnia doskonałe dopasowanie i poziom komfortu dzięki wykorzystaniu dwóch szczególnych cech konstrukcji.

1. Wgłębienia na kołnierzu: Kluczowe obszary wokół czoła i kości policzkowe zostały zaprojektowane z uwzględnieniem cech mimicznych twarzy. Dzięki tej technologii kołnierza. Maska ma zwiększona miękkość, elastyczność oraz przyleganie do powierzchni skóry zwiększając wygodę i komfort.

2. Zróżnicowanej grubości silikon: w miejscach takich jak usta, nos zapewnia większą szczelność, lepsze dopasowanie i większy komfort.

Technologia FREEDOM silikon zwiększa wygodę i dopasowanie dzięki zastosowaniu rewolucyjnej niskiej powierzchni kołnierza. Linia montażu kołnierza zawiera małą powierzchnię przylegania, który zapewnia najwyższej klasy uszczelnienia i zwiększa obszar kontaktu z twarzą a jednocześnie znacznie zmniejszając nadmiar napięcie skóry. Rezultatem jest miękka i elastyczna maska która zapewnia szczelność i komfort.