TECLINE Maska Frameless White

添加评论:
  • T05070
  • 生产厂家: TECLINE
  • 183.00 zł 164.00 zł
Maska TECLINE FRAMELESS WHITE SILIKON to nowa odsłona popularnej maski TECLINE Frameless II tym razem w oryginalnym białym kolorze! Tradycyjna sprawdzona konstrukcja jednoszybowa zapewnia optymalny kąt widzenia. Elastyczny biały silikon doskonale dopasowuje się do każdej twarzy.
Dzięki wytrzymałej „bez-ramowej” konstrukcji, szerokiemu polu widzenia oraz małej objętości, jest to doskonała propozycja zarówno dla nurków rekreacyjnych jak i technicznych.

UŻYCIE
1. Przed pierwszym użyciem umyć maskę wewnątrz i z zewnątrz specjalnym płynem do czyszczenia (np. Sea Buff) lub łagodnym detergentem jak pasta do zębów. Można zalać także Coca-Colą :) Polecam także metodę podpalania szkiełek zapalniczką, oczywiście nie naruszając silikonu, gdyż widać jak maź odchodzi.
2. Wyregulować pasek maski za pomocą klamerek mocujących pasek tak aby maska nie uciskała zbytnio twarzy lub nie spadała z niej.
3. Bezpośrednio przed użyciem maski należy nanieść na szkło preparat przeciw zaparowywaniu szkieł (np. Sea Drops, Sea Gold), zgodnie z instrukcją użycia preparatu. Bądź po prostu porządnie zapluć, dokładnie rozsmarować ślinę na obu szkłach, po czym wypłukać w wodzie.

KONSERWACJA I PRZECHOWYWANIE
1. Po każdym użyciu maskę należy wypłukać w słodkiej, czystej wodzie.
2. Okresowo należy umyć maskę łagodnym detergentem w celu usunięcia zabrudzeń.3. Przechowywać w suchym, zacienionym miejscu.

TRANSPORT
Maska powinna być transportowana w odpowiednim opakowaniu które zapobiegnie uszkodzeniu maski w czasie transportu (np. sztywne pudełko dostarczane najczęściej z maską lub możliwe do zakupienia).