Kurs nurkowy PADI Rescue Diver

添加评论:
  • 3198

Wszystko, czego nauczyłeś się do tej pory pomoże Ci na kursie ratownika, byś mógł w efektywny sposób pomóc zarówno sobie samemu jak i innemu nurkowi w sytuacji trudnej, problemowej. Kurs ratownika jest najbardziej wymagającym kursem nurkowym, gdyż mimo, iż szkolenie przypomina zabawę grupy osób ratujących się nawzajem, to jednak wymaga od nurka połączenia dotychczasowej wiedzy i umiejętności. Po ukończeniu kursu większość nurków pomimo zmęczenia, odczuwa ogromną satysfakcję i twierdzi, że uczestniczyli w najlepszym kursie, jaki kiedykolwiek podjęli.

Czego uczymy?

Na kursie nauczysz się między innymi samo ratownictwa, rozpoznawania stresu u nurków i umiejętności radzenia sobie z nim. Będziesz brał udział wielu scenariuszach, tak by nauczyć się zarządzać akcją ratowniczą czy w sytuacjach kryzysowych podjąć odpowiednie kroki. Zobaczysz, jak wykorzystać sprzęt, który może pomóc podczas akcji, jak poradzić sobie z nurkiem w panice, nurkiem zmęczonym, czy nieprzytomnym. Zastosujesz swoją wiedzę i umiejętności, które zdobyłeś wcześniej na kursie EFR oraz zgromadziłeś w ciągu całego życia.

Czy każdy może się zapisać?

Aby zapisać się na kursu PADI Rescue Diver, musisz:

  • Mieć ukończone 12 lat
  • Mieć doświadczenie nurkowe i min. 25 zalogowanych nurkowań
  • Mieć certyfikat PADI Adventure Diver (lub równoważny certyfikat innej organizacji) lub PADI Advanced Open Water Diver
  • Być przeszkolony z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Resuscytacji w ciągu ostatnich dwóch lat (zapytaj swojego instruktora o EFR – Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej)

Jaki sprzęt i materiały szkoleniowe będę używał?

Korzystamy z całego nurkowego sprzętu podstawowego w tym boje, koła ratownicze, zestaw tlenowy, maseczki resuscytacyjne i manekin Ania. Po zapisaniu się na kurs otrzymasz pełny zestaw Rescue Divera, w tym maseczkę kieszeniową do wykonywania sztucznego oddychania.

ZAPRASZAMY

Jeśli uczestniczyłeś kiedyś w wypadku i nie wiedziałeś coś zrobić, zapraszamy na kurs Ratownika PADI, gdzie podczas weekendu nauczysz się reagować na pewne problemy w sposób schematyczny i już nigdy nie sparaliżuje Cię strach podczas akcji ratunkowej.

Cennik kursu Rescue Diver
Standardowa
Grupa 4-osobowa
1199 zł za osobę
Cena obejmuje : wykłady, nurkowania, materiały PADI, certyfikat