360 Observe Lusterko do nurkowania na pasku z rzepami

  • Dodaj recenzję:
  • T20060-X
  • Producent: 360 OBSERVE
  • 90,00 zł

Zalety użytkowania lusterka podczas nurkowania:

Stała obserwacja pary lub partnera płynącego za nami. Wystarczy delikatne uniesienie dłoni i bez wysiłku kontrolujemy przestrzeń za nami, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Natychmiast zobaczymy nienaturalne zachowanie czy sygnał SOS dany latarką. Ponieważ uniesienie dłoni jest czynnością  niezwykle charakterystyczną, płynąca za nami para/partner widząc to może, za pomocą dłoni lub latarki, pokazać znak OK.

Wypukła konstrukcja lusterka powoduję, że bez uciążliwego obracania się, szybko zobaczymy co dzieję się za nami, a wykonując niewielkie ruchy dłonią – również z boku, nad i pod nami. Znacząco zwiększa się przez to częstotliwość kontaktu wzrokowego, a dzięki temu bezpieczeństwo zespołu pod wodą.

Kontrola sprzętu pod wodą. Unosząc rękę sprawdzamy ułożenie węży,czy nic sie nie zaplątało i czy wyciek gazu, który właśnie zasygnalizował nam partner, rzeczywiście jest niegroźny.
Poszukiwanie łodzi bez męczącego zadzierania głowy pod wodą. Ustawiając odpowiednio dłoń widzimy powierzchnię wody przed nami, do góry i płyną pod wodą, wypatrujemy zarysu kadłuba. Szyja już nie boli.

Płynąc na plecach,np. wracając do pontonu po powierzchni, możemy bezproblemowo kontrolować kierunek, nie nadłożymy już drogi mijając cel o 50m.
Wskakując do wody tyłem możemy upewnić się czy na pewno będzie to bezpieczne, czy nikt nagle nie pojawił sie za nami.

Dwie długości paska:

rozmiar L – dł. paska 32 cm
rozmiar M – dł. paska 24 cm